Komisja Rolnictwa, Handlu i Usług oraz ds. Samorządu Kadencja 2018 - 2023

Skład

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 21 listopada 2016
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Tomasz Kalita
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 27 kwietnia 2017 12:17
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 13246
03 stycznia 2019 12:29 Tomasz Kalita - Aktualizacja danych członka komisji: Przewodnicząca Komisji.
21 grudnia 2018 08:29 Tomasz Kalita - Dodanie członka komisji: .
21 grudnia 2018 08:28 Tomasz Kalita - Usunięcie członka komisji.