Zamówienia Publiczne do 30 000 EURO

„Budowa oświetlenia na placu przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Skaryszewie ” w ramach zadania pn.: „Modernizacja budynku szkoły podstawowej w Skaryszewie poprzez zmianę sposobu użytkowania na przedszkole samorządowe i Miejsko Gminny Ośrodek Kultury wraz z infrastrukturą towarzyszącą”

Zgodnie z obowiązującym u Zamawiającego Regulaminem udzielania zamówień publicznych o wartości nie przekraczającej równowartości kwoty określonej w art. 4 pkt. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo Zamówień Publicznych  (Dz.U. z 2019 r., poz. 1843), Burmistrz Miasta i Gminy Skaryszew zaprasza do złożenia pisemnej oferty cenowej na wykonanie zadania pn.:  „Budowa oświetlenia na placu przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Skaryszewie ” w ramach zadania pn.: „Modernizacja budynku szkoły podstawowej w Skaryszewie poprzez zmianę sposobu użytkowania na przedszkole samorządowe i Miejsko Gminny Ośrodek Kultury wraz z infrastrukturą towarzyszącą”  

 

Załączniki

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Dokument wytworzony przez: Burmistrz Miasta i Gminy Skaryszew
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 20 listopada 2019 11:14
Dokument wprowadzony do BIP przez: Agnieszka Bernaciak
Ilość wyświetleń: 632
06 grudnia 2019 15:13 (Agnieszka Bernaciak) - Dodanie załącznika [informacja_o_udzieleniu_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 listopada 2019 14:26 (Agnieszka Bernaciak) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 listopada 2019 11:41 (Agnieszka Bernaciak) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4__specyfikacja_techniczna.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)